خدمات

زوج درمانی

از جمله مهم ترین نکاتی که در روابط زوجین وجود دارد این است که گفتگو و معاشرت بین آنها باید قوانینی داشته باشد که به نفع هر دو باشد و موجب شود که گفتگو به سمت و سویی ثمر بخش حرکت کند.

از این رو در نوشتاری که در پیش رو داریم بسیاری از عادت ها و رفتارهای نامناسبی که گاها از سوی یک زوج یا هردو زوج دیده می شود را ذکر می کنیم و درنهایت در بخشی مجزا و مستقل به ارائه راهکارهایی خواهیم پرداخت که در آن بهترین شیوه گفتگو ترسیم می شود.

درمان افسردگی

از مهم ترین و شایع ترین اختلالات روانی افسردگی است. این اختلال مخصوصا در کشور ما آمار قابل توجهی از مبتلایان را به خود اختصاص داده است. از این رو بسیاری از روان شناسان و روان پزشکان برآنند که با ارائه راهکار هایی در جهت بهبود وضعیت روانی و افزایش کیفیت زندگی از درصد مبتلایان به این اختلال بکاهند.

به همین منظور یکی از مهم ترین اقداماتی که از سوی روان پزشکان و روان درمان گران انجام می شود این است که به افراد رفتارهایی را آموزش دهند که در دورانی که افراد در افسرگی به سر می برند بتوانند خودشان نیز به بهبود وضعیت روانی خودشان کمک کنند.

حمله پانیک

حملات پانیک به معنای هجوم ناگهانی نگرانی و اضطراب بسیار شدید است که معمولا طی ۱۰ دقیقه به اوج خود می‌رسند. فرد طی حملات دچار تپش قلب، تعریق، لرزش، احساس خفگی…

Call Now Buttonتماس با ما