تماس با تمام بخش‌های گروه ویان

۰۲۱۹۱۰۰۷۳۹۳

واتس‌آپ برای ایرانیان مقیم سایر کشورها

۹۸۹۰۲۲۳۲۶۰۸۰

۹۸۹۳۳۰۶۲۰۹۱۱

لوگو به همراه اطلاعات ویان

گروه تخصصی و فوق‌تخصصی روانپزشکی و روانشناسی ویان

مطب دکتر سامرند سلیمی

  • گروه تخصصی و فوق‌تخصصی ویان شامل مجموعه ای از روانپزشکان و روانشناسان برگزیده در حوزه‌های مختلف فوق‌تخصصی است. همه این روانپزشکان و روانشناسان در حوزه کاری خود متبحر بوده و آموزش آکادمیک دیده‌اند.

  • در این مجموعه به طیف گسترده‌ای از مشکلات روانپزشکی و روان‌شناختی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فردی، زوج، خانواده و گروهی رسیدگی میشود.

  • خدمات روانپزشکی و روانشناسی در گروه ویان، در این حوزه ها انجام می‌شود:
    اضطراب، افسردگی، زوج درمانی، سوگ، فوبیا، وسواس، پنیک، رواندرمانی تحلیلی، طرحواره درمانی (اسکیماتراپی)، مشاوره پیش از ازدواج، سکس تراپی، ویزیت دارویی، پرخاشگری (کنترل خشم)، اختلال توجه و تمرکز، اختلال یادگیری، نافرمانی و مقابله جویی، بیش فعالی، آموزش مهارتهای زندگی، مداخله در شیوه زندگی خانواده، فرزندپروری، مداخله پس از طلاق والدین، مشورت گری، بحران خانوادگی و زناشویی، مشاوره روابط عاطفی، مشاوره تحصیلی، ویزیت روانپزشکی، روانسنجی، اهمال کاری، تروما، سایکوز، اختلال دوقطبی، افسردگی کودک/نوجوان، اضطراب کودک/ نوجوان، درمان هیجان مدار (EFT)، روان درمانی سایکودینامیک، اختلال شخصیت، اختلال خوردن، کمالگرایی، رفتاردرمانی شناختی، رفتاردرمانی دیالکتیکی و…

  • این گروه خدمات مرتبط با درمان رابطه عاطفی و جنسی “زوج‌ها” را به طور تخصصی و در قالب کار تیمی ارائه می‌دهد. یعنی چنانچه زوجی جهت بهبود رابطه عاطفی خود مراجعه نمایند، و در عین حال دچار مشکلات اولیه جنسی باشند و یا یکی از زوج‌ها دچار مشکلات فردی باشد، امکان درمان همزمان در حیطه‌های تخصصی مختلف توسط روانپزشکان گروه برایشان فراهم است. این ویژگی وجه تمایز گروه روانپزشکی و روانشناسی ویان است

  • هر یک از روانپزشکان این مجموعه علاوه بر درمان دارویی در حوزه درمان‌های روان‌شناختی (روان‌درمانی) تخصصی خود تبحر دارند.

  • منشی‌های گروه ویان، برای ارجاع تخصصی مراجعین به درمان‌گران (فرایند تریاژ) آموزش دیده‌اند .

  • در صورت مواجهه با موارد بسیار پیچیده، با حفظ رازداری و بدون ارائه نام و شغل و با کسب اجازه از مراجعه‌کننده، یک فرایند هم‌اندیشی بین روانپزشکان و روانشناسان گروه جهت مشورت درباره بهترین سرویس درمانی به مراجع به جریان می‌افتد.