تماس با تمام بخش‌های گروه ویان

۰۲۱۹۱۰۰۷۳۹۳

واتس‌آپ برای ایرانیان مقیم سایر کشورها

۹۸۹۰۲۲۳۲۶۰۸۰

۹۸۹۳۳۰۶۲۰۹۱۱

لوگو به همراه اطلاعات ویان
گروه روانپزشکی ویان / درمان اختلالات / سکس تراپیست خوب در سعادت آباد

سکس تراپیست خوب در سعادت آباد چه کسی است؟

برای بسیاری از افراد جامعه واژه سکس، از جمله کلمات نامانوس تلقی می‌شود. واژه ای که از حساس ترین لغات اجتماع است و همواره زیر فشار هنجارهای اجتماعی و انسانی قرار گرفته است. همین فشار ها موجب ایجاد مشکلات متعددی در مورد روابط جنسی شده است. الگو برداری های غلط و  تصورات اشتباه و همچنین نداشتن آگاهی در رابطه با سکس، باعث بروز سوء تفاهمات و معضلات بسیاری در خانواده ها شده است.

مانند هر مشکل دیگری این مشکلات نیز قابل برطرف شدن هستند. جهت رفع این مسائل باید به روان درمانگر های جنسی یا سکس تراپیست ها مراجعه کرد. در این مطلب می‌خواهیم در مورد ویژگی های یک درمانگر جنسی خوب صحبت کنیم. پس اگر به دنبال یک سکس تراپیست خوب در تهران و یا یک سکس تراپیست خوب در سعادت آباد یا سایر نقاط هستید، تا انتها این مقاله را مطالعه کنید.

 

از یک سکس تراپیست خوب درسعادت آباد چه می‌خواهیم؟

هنگامی که به دنبال سکس تراپیست خوب در تهران می‌گردیم، در واقع چه ویژگی هایی را مد نظر داریم؟ برای همه روشن و واضح است که مشکلات جنسی با سایر مشکلات تفاوت دارند. در فرهنگ ما و بنا به هنجارهای ما، سکس و مراودات جنسی یک تابو محسوب می‌شود. صحبت کردن در مورد مسائل و مشکلات جنسی نیز همیشه زیر هاله ای از شرم و قضاوت بوده است.

هدف از پیدا کردن سکس تراپیست خوب در سعادت آباد و سایر نقاط، در واقع برای گذر از احساس شرم برای درمان مشکل است. درمانگر جنسی خوب کسی است که بتوان بدون احساس خجالت و ترس از قضاوت شدن، در مورد جزئیات مشکل پیش آمده با او صحبت کرد. در بسیاری از موارد همین ترس ها و عواطف القا شده باعث سرکوب مشکلات جنسی و روانی افراد می‌شوند. سرکوبی که خود موجب بروز مشکلات جدی تر است.

 

سکس-تراپی-توسط-درمانگر-جنسی-خوب

 

از دیگر مسائلی که در پیدا کردن سکس تراپیست خوب در سعادت آباد  و سایر نقاط مهم هستند، تجربه شخص تراپیست است. یک سکس تراپیست خوب در سعادت آباد و سایر نقاط باید عملکرد و سابقه قابل قبولی داشته باشد. همچنین از لحاظ علمی نیز تسلط کافی بر موضوع داشته باشد. مشکلات جنسی هم می‌توانند علل جسمی داشته باشند وهم علل روانی و گاهی هردو موضوع باعث بروز مشکل می‌گردند.

به همین خاطر درمانگر جنسی خوب کسی است که بر هردو موضوع تسلط علمی کافی داشته باشد. خوشبختانه این روزها با گسترش اینترنت پیدا کردن سکس تراپیست خوب در سعادت آباد و سایر نقاط کار دشواری  نیست. در ادامه در مورد سکس تراپیست خوب در سعادت آباد و به صورت کلی تهران صحبت خواهیم کرد.

 

بیشتر بخوانید : روش‎های نوین درمان اختلال جنسی

در چه مواردی به سکس تراپیست نیاز داریم؟

شاید برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که در صورت بروز چه مشکلاتی باید به سکس تراپیست خوب در سعادت آبادو سایر شهر ها مراجعه کرد؟ بعضی از مشکلات جنسی می‌توانند مقطعی باشند و پس از مدتی از بین بروند. با این حال بهتر است در صورت هرگونه مشکل و ناتوانی جنسی به دنبال سکس تراپیست خوب در سعادت آباد بود. در زیر برخی از اصلی ترین و شایع ترین مشکلات جنسی که نیاز مبرم به مراجعه به سکس تراپیست دارند را بیان می‌کنیم.

سکس تراپی توسط درمانگر جنسی خوب

 • عدم توانایی رسیدن به ارگاسم ( آنورگاسمی )
 • افکار جنسی آزار دهنده و نامناسب
 • دردهای هنگام مقاربت و نزدیکی ( دیسپارونیا )
 • فتیش های ناخواسته جنسی و نامناسب
 • عدم پاسخ فیزیکی بدن به محرک جنسی
 • کاهش یا از دست دادن میل جنسی
 • مشکلات نعوظ ( نعوظ ناپایدار یا ضعیف )
 • مشکلات انزال ( انزال زودرس یا تاخیر در انزال )
 • سکس خواهی افراطی و بیش از اندازه
 • بروز هرگونه درد در آلات جنسی زن و مرد
 • بی میلی شریک جنسی به مقاربت
 • عدم توان در کنترل رفتار جنسی

هر کدام از اختلال های بالا می‌توانند علل جسمی یا روانی داشته باشند. سکس تراپیست خوب در سعادت آباد یا سایر مناطق، به بهبود وضعیت زندگی و عملکرد جنسی کمک شایانی خواهد کرد. چرا که یکی از عوامل دخیل در طبیعی بودن زندگی، رفتار و علمکرد جنسی مناسب و سالم است.

 

سکس-تراپیست-خوب-در-تهران

 

 

معرفی سکس تراپیست خوب در سعادت آباد

همانطور که توضیح داده شد مراجعه به درمانگر جنسی خوب برای زوج ها و افرادی که دچار مشکلات جنسی هستند از ضروریات است. در این بین مسئله مهم این است که به کدام سکس تراپیست مراجعه کنیم؟ برای آنهایی که به دنبال سکس تراپیست خوب در سعادت آباد هستند، گروه روانپزشکی ویان یکی از گزینه های معتبر است. این مرکز تخصصی شامل مجموعه ای از پزشکان متخصص در زمینه روانشناسی و روانپزشکی است.

اگر در پی سکس تراپیست خوب در سعادت آباد و سایر نقاط تهران هستید، کلینیک ویان را در گوشه ذهن خود داشته باشید. این گروه خدمات مربوط  به درمان رابطه عاطفی و جنسی زوج ها را در اولویت پنل راهبردی خود قرار داده است. هر کدام از پزشکان این مرکز علاوه بر تبحر در درمان دارویی، در زمینه روان شناختی و روان درمانی نیز متبحر هستند.

 

مرکز روانپزشکی ویان دارای چند شعبه مختلف در سطح تهران است. از این جهت اگر به دنبال سکس تراپیست خوب در سعادت آباد هستید، با مراجعه به سایت گروه تخصصی ویان می‌توانید اطلاعات هرکدام از شعبات و مطب ها را مشاهده کنید. چنانچه ساکن سعادت آباد و اطراف آن هستید و به دنبال سکس تراپیست خوب در سعادت آباد می‌گردید؛ شانس به شما رو کرده است. چرا که یکی از مطب های اصلی گروه تخصصی ویان در سعادت آباد قرار دارد. گروه تخصصی ویان جزو اولین ها در حوزه درمان روابط عاطفی و جنسی در ایران است که با هدف بهبود سطح روابط زوج ها مشغول فعالیت است. برای مطالعه بیشتر و آشنایی با خدمات، سابقه و کادر تخصصی مرکز ویان میتوانید به سایت کلینیک به آدرس vianclinic.com مراجعه نمایید.

 

سکس-تراپیست-خوب-در-سعادت-آباد

بیشتر بخوانید : مشاوره زوج درمانی

 

پس از مراجعه به سکس تراپیست در سعادت آباد

روند درمان و حل مشکلات جنسی نیز مانند روند سایر مشکلات، یک دوره بعد از درمان دارد. صد البته که این روند با فرایند سایر بیماری ها کمی متفاوت است. از آنجایی که مشکلات و اختلالات جنسی عموما دلایل روانی و ذهنی دارند، دوره پس از درمان نیز اکثرا فرایندی ذهنی است. هنگام مراجعه به یک سکس تراپیست خوب در سعادت آباد و سایر نقاط کشور، باید این نکته را در نظر گرفت که تراپی تنها بخشی از درمان است. پیگیری تمرینات و روش های درمانی که در اختیار مراجع قرار می‌گیرند، بخش بسیار مهمی از فرایند حل اختلال عملکرد جنسی است. پس از مراجعه به سکس تراپیست خوب درسعادت آباد و یا سایر شهرها، مراجع علاوه بر بهبود وضعیت خود، دستاورد های بسیار مثبتی نیز کسب می‌کند. در زیر برخی از این دستاورد ها را بیان می‌کنیم.

 • رشد اعتماد به نفس در مسائل و توان جنسی افراد
 • رشد و تقویت احساسات عاطفی
 • تحریک پذیری جنسی مثبت و در چارچوب
 • به دست آوردن درک مناسب از جنسیت خود
 • کشف عواطف و احساسات جدید درون فرد
 • فاصله گرفتن از افکار منفی
 • ارتباط گیری نزدیک تر و گرم تر با شریک جنسی
 • بهبود سلامت روانی و فیزیکی فرد

 

هزینه سکس تراپیست خوب در سعادت آباد

دغدغه  بسیاری از مخاطبین، میزان هزینه مورد نیاز برای مراجعه به یک سکس تراپیست خوب است. در این رابطه باید بگوییم که هیچ قیمت و مقدار هزینه مشخصی برای دریافت خدمات از یک درمانگر جنسی خوب، وجود ندارد. چرا که جلسات درمانی که توسط سکس تراپیست های مختلف انجام می‌گیرد، با یکدیگر متفاوت است.

از آنجا که  جلسات درمان اختلالات جنسی از جنس جلسات مشاوره ای است، مقدار هزینه اصولا بر اساس مدت زمان جلسه تعیین می‌شود. در حقیقت هرچه روند درمان یک زوج در جلسات سکس تراپی بیشترطول بکشد، هزینه بیشتری نیز پرداخت خواهند کرد. البته که کیفیت تراپیست هم در تعیین هزینه موثر است. به طور مثال هزینه یک سکس تراپیست خوب در سعادت آیاد از هزینه یک تراپیست کم سابقه تر، بیشتر خواهد بود.

در هر صورت برای دریافت اطلاعات در مورد هزینه جلسات مشاوره، می‌توان با مراکز مختلف تماس گرفته و از قیمت ها مطلع شد. در رابطه با مرکز تخصصی ویان نیز با مراجعه به سایت vianclinic.com و یا تماس با پشتیبانی این مرکز،  می‌توانید از مقدار هزینه ها اطلاع پیدا کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *