تماس با تمام بخش‌های گروه ویان

۰۲۱۹۱۰۰۷۳۹۳

واتس‌آپ برای ایرانیان مقیم سایر کشورها

۹۸۹۰۲۲۳۲۶۰۸۰

۹۸۹۳۳۰۶۲۰۹۱۱

لوگو به همراه اطلاعات ویان

 درمان استرس در تهران در بهترین مرکز مشاوره استرس

استرس یکی از اختلالاتی است که گاهی به عنوان بیماری شناخته می شود. حتما برای شما هم پیش آمده است که در موقعیت های مختلف زندگی خودتان با استرس مواجه شده باشید. استرس در بازه های زمانی مختلف می تواند خوب یا بد باشد؛ اما زمانی که شما در بسیاری از زمان ها استرس داشته باشید و گاهی حتی متوجه نمی شوید که دلیل و منشا استرس شما چیست؟ آن موقع نیاز به درمان استرس احساس می شود.

استرس حاد آنقدر مضرات و معایب برای بدن ما دارد که لازم است در صورت داشتن این نوع استرس با دریافت مشاوره استرس، اقدام به درمان استرس به بهترین روش ممکن کنیم.

 

 

درمان استرس

استرس یکی از واکنش های طبیعی در بدن ما انسان ها است. همه ما انسان ها در موقعیت های مختلف زندگی، استرس و اضطراب را تجربه کرده ایم و می دانیم که استرس چیست. به طور مثال حتما در یک جلسه از امتحان، در زمان دفاع پایان نامه، در زمان شرکت در کنکور، در زمان ازدواج و … دچار استرس بوده ایم. استرس دارای نشانه های مشخصی است. به طور مثال افرادی که دچار استرس می شوند، ضربان قلبشان بالا می رود، تعریق زیادی دارند و رنگ پوست آن ها تغییر پیدا می کند.

اما زمانی استرس نیاز به درمان پیدا می کند که افراد نتوانند استرس شدید ذهنی خودشان را کنترل کنند. درمان استرس برای افرادی لازم است که قادر به کنترل استرس خودشان نباشند و یا استرس آن ها در موقعیت های غیر طبیعی به وجود می آید.

به طور مثال بعضی از افراد در زمانی که در جمع و خانواده حضور پیدا می کنند، دچار استرس ناشناخته ای می شوند و ضربان قلبشان بالا می رود و یا بعضی از دانش آموزان در زمان برگزاری امتحان ها، آنقدر استرس می گیرند که قادر به کنترل رفتارهای خودشان نیستند.

مشاوره--استرس

مشاوره استرس

مشاوره و درمان استرس زمانی اهمیت پیدا می کند که استرس برای افراد مضر باشد. در بسیاری از موقعیت های زندگی نه تنها استرس برای بدن ما ضرری ندارد، بلکه دارای فواید بسیار زیادی هم هست. استرس در صورتی که طولانی مدت به طور بینجامد باعث افزایش سطح هورمون کورتیزول در بدن فرد می شود. کورتیزول نام هورمونی است که در زمان استرس و هیجانات ترشح می شود. در صورتی که مدت زمان استرس و هیجان کم باشد، نگرانی برای ترشح هورمون کورتیزول نداریم؛ اما در صورتی که افراد استرس بسیار زیادی داشته باشند، بدیهی است که سطح هورمون کورتیزول در بدن آن ها بسیار افزایش پیدا می کند.

کورتیزول می تواند اثرات بدی بر روی بدن انسان ها داشته باشد و عملکرد دیگر اعضای بدن را مختل کند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید داشتن استرس زیاد می تواند سیستم ایمنی بدن را سرکوب کند و باعث بروز واکنش های غیر ارادی در رفتار و جسم شما شود.

مشاوره استرس و درمان استرس برای افرادی که تحت استرس بسیار زیادی قرار دارند، کمک می کند تا بتوانند دغدغه های فکری خود که منشا وجود استرس می باشند را کنترل کنند. مشاوره استرس با صحبت با بیمار، منشا استرس را شناسایی می کند و می تواند در برابر آن اقدام به شروع درمان استرس کند.

مشاوره استرس در تهران

در زمانی که تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و دانش آموزان و دانشجویان و همه مردم هر روز از این تکنولوژی ها برای انجام امور روزانه خودشان استفاده می کنند، استرس حاد در شهر تهران و دیگر شهرستان ها بسیار شایع شده است. استرس حاد، استرسی است که فرد قادر به کنترل آن نباشد.

بهترین مشاوره استرس در تهران می تواند به فردی که قادر به کنترل استرس خود نیست و ثانیه های بدی را در زمان استرس خود تجربه می کند، کمک کند تا استرس خود را درمان کند. فرقی نمی کند که در چه سنی هستید! دانش آموز هستید یا دانشجو! پیر هستید یا جوان! به هر حال وجود استرس در بدن ما یک اتفاق طبیعی است؛ اما زمانی که بیش از حد و در موقعیت های مختلف استرس زیادی را تجربه کنیم، آن موقع نیاز به مشاوره استرس در تهران داریم.

 

بهترین-مرکز-مشاوره-استرس--درمان-استرس-تهران-

درمان استرس زنان

زنان در مقابل مردان بیشتر با اختلالات روانی مواجه می شوند. دلیل این اتفاق فشارهای ذهنی است که بر روی خانم ها وجود دارد. استرس یکی از مشکلات شایع در بین زنان است. زنان شاغل و یا حتی خانه دار با توجه به نگرانی هایی که دارند، با استرس و واکنش های ذهنی مختلفی مواجه هستند که اگر به زودی درمان نشوند، آن ها با مشکلات روانی دیگری مواجه خواهند شد.

برای درمان استرس زنان، مراجعه به یک  مشاوره استرس بهترین گزینه است. بهترین دکتر مشاوره استرس باید بتواند که با فردی که از استرس شدید رنج می برد، صحبت کند. اولین مرحله برای درمان استرس شناسایی منشاء استرس است. خوشبختانه استرس بر خلاف اضطراب دارای منشاء مشخصی است و راحت تر از اختلال های دیگر قابل شناسایی و درمان می باشد.

درمان استرس زنان اگر خیلی زود انجام نشود، می تواند به سلامت جسمی و روحی آن ها آسیب زیادی بزند. بالا رفتن سطح هورمون کورتیزول در زمان استرس برای خانم ها بسیار مضر است. به همین خاطر است که می گوییم زنان دارای استرس می بایست در سریع ترین زمان ممکن اقدام به دریافت مشاوره استرس و درمان استرس کنند.

 

 بهترین دکتر درمان استرس در تهران

درمان استرس زمانی اهمیت پیدا می کند که فرد دیگر قادر به انجام امور روزمره خودش نباشد؛ چرا که استرس می تواند باعث دادن فرامین مختلف به ذهن افراد شود و باعث به وجود آمدن مشکلات جسمی و روحی برای آن ها شود.

 

درمان-استرس

 

بهترین دکتر درمان استرس در تهران می تواند اقدام به درمان استرس برای افرادی که از استرس حاد رنج می برند، کند. در کلینیک روانشناسی ویان، بهترین دکترهای روانشناس جمع شده اند تا به افرادی که دارای اختلالات روانی هستند، کمک کنند.

کلینیک رواشناسی ویان از جمله بهترین مرکزهای مشاوره استرس است که با روش های مختلفی اقدام به درمان استرس در افراد می کند. بهترین پزشکان این مجموعه می توانند با شناسایی دقیق منشاء استرس در زنان، آقایان، دانش آموزان دارای استرس حاد، دانشجویان و … کمک کنند تا آن ها استرس کمتری را تجربه کنند و زندگی راحت تری داشته باشند.

 

 

استرس

این مطالب نیز ممکن است برایتان مفید باشد

 

بهترین مشاور ازدواج در تهران

بهترین مشاور خانواده در تهران

 بهترین دکتر درمان استرس در تهران

بهترین دکتر درمان وسواس در تهران

بهترین دکتر درمان افسردگی در تهران

بهترین مرکز  درمان اختلال دوقطبی

درمان قطعی اختلال پانیک

درمان بیش فعالی کودکان

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *